Fırsatlar & Etkinlikler
Hotelimizin fırsat ve etkinliklerinden yararlanmak için takipte kalın. Siz değerli müşterilerimiz için sene boyunca onlarca fırsat & etkinlik düzenleyeceğiz.
Ödüllerimiz

Tarafımıza verilmiş olan ödüllerden bazıları

Devamını Oku
Kalitemizi Tescilledik

Kalitemizi Tescilledik

Devamını Oku
Selçuk ERGİN Renklendirme Semineri Otelimizde Gerçekleşecektir.

Selçuk ERGİN Renklendirme Semineri Otelimizde Gerçekleşecektir.

Devamını Oku
GANO EXCEL 21 Mart'ta

GANO EXCEL 21 Mart'ta Des'Otel de gerçekleşecek.

Devamını Oku
T.C AİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI 18 MART ŞEHİRLERİ ANMA GÜNÜ

T.C AİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞININ DÜZENLEDİĞİ 18 MART ŞEHİRLERİ ANMA GÜNÜ ETKİNLİĞİ Sayın Valimiz, Garnizon Komutanımız ve Emniyet Müdürümüzün katılımıyla öğlen yemeği otelimizde gerçekleşmiş.

Devamını Oku
14 MART TIP HAFTASI AÇILIŞ KOKTEYLİ

Türk Tabipleri Birliği Başkanlığı

Devamını Oku
Kadınlar Matinesi Sezon Sonu

Tekirdağ'da muhteşem eğlence akşamları Des'otel'de devam ediyor. 20 Mart Çarşamba 2019 günü Kadınlar Matinesi programımızla saat 20:00 ve 24:00 arasında eğlence sizleri bekliyor. Fix menü içeriği olarak siz değerli misafirlerimizi inanılmaz lezzetler ile karşılıyoruz. Menü İçeriği, Yaprak sarma, Ezme beyaz Peynir, Domates söğüş, Salatalık söğüş, Acılı ezme, Haydari, Havuç tarator, Paçanga böreği, Dana rosto, Patates püresi, Demi glase sos eşliğinde limitli meşrubat.

Devamını Oku
Dünya Kadınlar Günü

Huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşları olan, varlıklarıyla hayatın her alanında fedakarlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, sonsuz sevgi, hoşgörü ile yetiştirdikleri nesillerle geleceğimizin şekillendirilmesine önemli rol oynamaktadır. Des'otel 'de Güvenç & Ufuk Çalışkan orkestrası ile değerli kadınlarımıza layık bir etkinlikle bu günü kutluyoruz.

Devamını Oku
Kadınlar Matinesi

Tekirdağ'da muhteşem eğlence akşamları Des'otel'de başlıyor. 16 Ocak Çarşamba günü Kadınlar Matinesi programımızla saat 20:00 ve 24:00 arasında eğlence sizleri bekliyor. Fix menü içeriği olarak siz değerli misafirlerimizi inanılmaz lezzetler ile karşılıyoruz. Menü İçeriği, Barbekü Soslu Midide köfte, Kırmızı Mercimek Köftesi, Hardallı Patates Salatası, Zeytinyağlı Yaprak Sarması, Peynirli Gül Böreği, Karışık Kuru Yemiş, Hindistan Cevizli Saray Sarma, Alkolsüz Meşrubat

Devamını Oku